Dálnici D10 u Benátek nad Jizerou na Mladoboleslavsku uzavřely dnes večer ve směru na Mladou Boleslav zhruba na hodinu dvě dopravní nehody se třemi osobními auty a jedním nákladním vozem. Záchranáři měli v péči jednu ženu, po ošetření ji ponechali na místě. V 18:45 byl provoz obnoven jedním jízdním pruhem, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.