Ženu týral i v těhotenství

Čtyřicetiletý muž ze Sokolovska dlouhé roky týral svoji přítelkyni. Nepřestal ani v době, kdy byla těhotná.

Vše začalo už v lednu 2014, kdy ji po celou dobu společného soužití napadal vulgárními nadávkami. „V roce 2015 mu žena oznámila, že je těhotná. Obviněný ji následně podezříval, že dítě není jeho. Těhotnou ženu nutil po celou dobu těhotenství chodit do zaměstnání, přičemž on sám nepřispíval žádnou finanční částkou do společné domácnosti. Poškozená si kvůli špatné finanční situaci musela několikrát půjčit peníze, čímž se tedy zadlužila ve výši několika set tisíc korun. Muže v jeho jednání nezastavilo ani těhotenství jeho přítelkyně a nadále jí vyhrožoval fyzickým napadením a odebráním dětí,“ sdělila mluvčí policie Soňa Podlahová.

Policie tyrana obvinila z týrání osoby žijící ve společném obydlí. Nyní mu hrozí až osm let vězení.