Právě se nacházíte:

VŠECHNY BARVY LÉTA

Léto je již v plném proudu. Je to čas odpočinku, dobré nálady, adrenalinových a festivalových zážitků či splněných přání. Ať už cestovatelských nebo nákupních. Pro každého z nás je léto skvělým momentem, kdy si toho můžeme dovolit mnohem více. Nejen že si dopřejeme mnohem více zmrzliny a jiných dobrot, ale i ze šatníku vytahujeme více barevné, více odvážné, více sexy kousky. V případě potřeby vyrážíme do obchodů pro nejžhavější módní trendy. 

Avšak i ty, jak přicházejí, tak i odcházejí a stále jsou tu nové a nové. Proto je důležité myslet dopředu a pořídit si nadčasové kousky, které nám skvěle padnou. Jediné vodítko, kterého se třeba držet, je být věrná svému stylu.

Je libo žlutou – festivalovou? Městskou – červenou? Plážovou – modrou či růžovou? V nabídce máme nespočet barev. Mnohé z nás mají předsudky vůči výrazným a zářivým barvám, které poutají pozornost a dobrou náladu všude, kde se ocitnou. Tento letní trend třeba vědět nosit, a hlavně dobře se v něm cítit. Už dávno neplatí pravidlo, že barevné outfity musí působit prvoplánově. Nebojte se barev, jsou trendy každé léto a dají se krásně kombinovat. Barvami rozhodně krok vedle neuděláte. Přijďte se přesvědčit. Barvami láká téměř každý obchod a je jen na vás, jestli zvolíte oděv, obuv, doplňky nebo barvami oživíte domácnost.

Ať už trávíte léto poleháváním u moře, opékáním buřtů na chalupě nebo právě stavíte stan na jednom z festivalů či v kempu, možná zdoláváte své možnosti na kole někde v rakouských Alpách nebo jen zažíváte prázdninovou pohodu … Cokoliv děláte, užívejte si to a mějte se krásně. V případě, že z pracovních důvodů dovolenou odkládáte na pozdější termín, přijďte využít možnost vyložit si nohy na stůl a trošičku si zalenošit u nás ve Fashion Arena Prague Outlet na akci „Léto ve městě – Summer in the City“, a to 3 poslední víkendy v měsíci červenci. Čekají na vás doprovodné slevy, plážová lehátka, bar, soutěže o atraktivní ceny a mnoho jiného.

Přinášíme vám letní tipy z Fashion Arena Prague Outlet z více než 200 obchodů vždy se slevami 30–70 %. Vyberte si outfit na den či večer nebo například na sport. Barvy sú všude a je z čeho vybírat. Otevřeno je od 10:00 do 20:00.