VOZY NASCAR NATANKUJÍ BENZÍN OMV MAXXMOTION

Poslední červnový víkend čeká návštěvníky mosteckého autodromu sváteční událost. V České republice se v rámci evropské série historicky poprvé utkají legendární americké závodní vozy NASCAR. Tato ikonická auta s karbonovými karoseriemi bez otevíratelných dveří a předních bočních oken s výkonem 445 koňských sil, které znají fanoušci motorsportu především z amerických oválů, pojedou závod v sobotu 29. i v neděli 30. června.

Všechny závodní speciály budou mít v nádrži po celý víkend prémiový benzín OMV MaxxMotion 100 plus. České barvy hájí ambiciózní Martin Doubek, který bude v Mostě startovat s ambicí na stupně vítězů. V přímém souboji vyzve jezdce zvučných jmen, nechybí mezi nimi například kanadská jezdecká hvězda a šampion F1 Jacques Villeneuve.

„Jsme potěšeni, že můžeme být u toho a závody NASCAR se v Mostě pojedou na naše prémiové palivo, které mnozí odborníci považují za to nejlepší na trhu. OMV MaxxMotion 100 plus využívají při závodech mnohé závodní stáje napříč motoristickými disciplínami,“ upřesnil Michal Janda, marketingový manažer společnosti OMV Česká republika.

„S radostí vnímáme, jak čeští fanoušci motorsportu reagují na připravovaný víkend OMV MaxxMotion NASCAR Show. Speciály NASCAR s naprosto identickými motory a klasickou konstrukcí bez elektroniky a dalších moderních vymožeností představují v tom nejlepším slova smyslu základ motorsportu,“ potvrdil výjimečnost závodního víkendu výkonný ředitel společnosti AUTODROM MOST Ivo Diviš.