UPRAVENÝ JAKO DOKONALÝ GENTLEMAN

Také vás už nebaví neustále hledat volný termín v diáři a každý měsíc se nejméně dvakrát objednávat k holiči na pravidelnou úpravu vousů? Pokud byste svůj vzhled nejraději zvelebovali sami z pohodlí domova, kdykoli je to potřeba, máme pro vás velmi pohodlné řešení: pořiďte si multifunkční zastřihovač BaByliss E876E, jenž se postará o vousy přesně podle vašich představ.  

Nemusíte být profesionální holič, abyste dokázali vykouzlit na své bradě sestřih přesně podle aktuálních módních trendů. S péčí o vousy vám pomůže přístroj BaByliss E876E. Tento pomocník disponuje dvěma nástavci, které si poradí třeba i s třídenním strništěm a umožní nastavení až 48 různých délek. Přesnost a maximální komfort při práci zaručuje výkyvná flexibilní hlava s motorizovaným ovládáním a inovativní technologie W-Tech břitů, přesné nastavení funkcí přístroje navolíte na čitelném LCD displeji.

K dalším výhodám patří voděodolnost tohoto pomocníka, takže si své kreativní holičské umění můžete vyzkoušet i ve sprše, dále samo lubrikační nerezové čepele a možnost drátového i bezdrátového použití, přičemž plně nabitý zastřihovač vydrží bez napájení v provozu až 40 minut. Na plný výkon jej nabijete za 90 minut. Funkce rychlého nabití vám pak umožní bleskovou úpravu vousů – za pouhých 5 minut nabíjení jej můžete používat po dobu 3 minut, což je pro základní údržbu střihu plně dostačující.

Doporučená MOC BaByliss E876E je 1949 Kč.