Úklid s přírodními produkty, které jsou šetrné k pokožce

Chtěli byste dát sbohem agresivní chemii a využívat doma k úklidu přírodní produkty? Nebo vám běžné prostředky způsobují kožní či dýchací obtíže? Vyzkoušejte českou značku FeelEco, která nabízí produkty na přírodní bázi, biologicky rozložitelné a dermatologicky testované bez využití testů na zvířatech. Specializuje se na výrobky pro nejmenší a nabízí také produkty pro péči o domácnost. Všechny výrobky jsou cenově dostupné a splňují ty nejvyšší ekologické a zdravotní nároky.

Pokud nevíte, s jakým produktem začít, sáhněte po novince v podobě testovacího balíčku. Uvnitř najdete čtyři výrobky, které si můžete doma vyzkoušet a přesvědčit se o jejich vlastnostech i účinnosti. Prvním je prací gel, jehož základ tvoří aktivní látky z rostlinných olejů (řepkový a kokosový) a cukrů, doplněný mýdlem a enzymy pro kvalitní ochranu barev. Na ještě lepší vyčištění skvrn v domácnosti můžete využít odstraňovač skvrn, který vůní ladí s pracím gelem. Jeho složení je na bázi aktivních látek vyrobených ze sacharidů, řepkového a kokosového oleje, vylepšených mýdlem a posílených vysokou dávkou enzymů. Díky praktickému rozprašovači ho lze aplikovat přímo na skvrnu.

Testovací balíček obsahuje také čistič koupelen na bázi kyseliny citronové, která má přirozeně silný účinek proti špíně a zároveň je šetrná k povrchům. Posledním výrobkem je prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu. Můžete ho bez obav použít jak na špinavé talíře, tak na omytí zakoupených potravin. Díky pH 5,5 nedráždí a nevysušuje pokožku a jeho vyvážené složení s glycerinem pečuje o kůži. Prostředek je velmi účinný při odstraňování vosku, špíny, prachu, postřiků a konzervantů z ovoce a zeleniny.

Testovací balíček FeelEco si můžete spolu s dalším nákupem zakoupit na e-shopu Košík.cz.