Tipy na batohy v jemných růžových barvách

Batoh Eastpak Ciera Coupled Pink 

Růžový klasický Ciera batoh v jednoduchém čistém designu. Má hlavní kapsu stahovací na šňůru, s vnitřní přihrádkou, a zapínání na sponu. Má polstrované ramenní popruhy i zádovou část pro pohodlné nošení. Díky 17litrovému objemu bezpečně uloží i menší laptop nebo tablet a hodí se na každodenní nošení po městě i do práce.
K dostání od 1 080 Kč.

Květinový batoh Eastpak Out Of Office Pink Ray
Batoh Out Of Office s motivem květů je v tradičním designu podobném vlajkovým batohům značky Eastpak. Na bízí velkorysý úložný prostor o objemu 27 litrů, hlavní kapsu na zip s přihrádkou na notebook a s venkovní menší kapsou na drobnosti. Jeho předností je také lehkost a polstrované ramenní popruhy i zádová část pro pohodlné nošení.
K dostání od 1 600 Kč.

Ikonické batohy Eastpak Padded Pakr v růžových odstínech
Batohy Padded Pakr jsou díky svému originálnímu designu nejprodávanější na světě od roku 1976. Tento polstrovaný batoh unese všechno, co je potřeba. Ocení jej nejen vyznavači městského stylu, ale také všichni aktivní lidé, kteří rádi cestují. Batohy disponují velkou hlavní přihrádkou, přední kapsou na zip, komfortním měkkým hřbetem, polstrovanými ramenními popruhy a objemem 24 l.   
K dostání od 870 Kč.