ORGANIZÁTORY RETLUX KABELY VYŽADUJÍ ORGANIZACI

Možná, že to znáte u vašeho stolu s počítačem, ale v dílně, garáži nebo zahradním domku je to bývá většinou ještě větší problém. Zdivočelé kabely do sebe zamotané jako klubko hadů ležící na zemi. Tam o ně často zakopáváme a v případě použití marně hledáme konec, který bychom mohli zapojit do zásuvky, abychom konečně mohli posekat druhý konec zahrady či vyluxovat auto.

Kabely prostě vyžadují organizaci a jejich prosté svinutí jen tak přes loket a palec – zvlášť, když jsou delší než nějakých pár metrů, nic nevyřeší. A pokud se vám podaří je svinout

a zavázat, nastává další problém, jak, za co a kam je zavěsit. Přitom stačí pořídit si šikovné organizmy od společnosti Retlux. Vyznačují se jednoduchostí a velice příznivou cenou, což je ve srovnání s ušetřeným časem, vydaným na rozmotávání kabelů i s ušetřenými nervy naprosto úžasné. Zároveň i výrazná oranžová barva vám zjednoduší jejich hledání, jak v garáži, ve sklepě nebo ve vaší dílně.

Co společnost Retlux nabízí?

Je to zaprvé držák na prodlužovací kabely do 50 metrů kabelu s parametry 3×1,5mm2 a možností dvou poloh aretace dle délky kabelu s typovým označením RPA 102 za doporučenou cenu 49 Kč (rozměry 120 x 5 x 440 mm).

Zadruhé pak kabelový organizér s rukojetí a dvěma příchytkami na uchycení konců kabelu pro maximální délku kabelu s parametry 3×1,5mm2 do 25 metrů s typovým označením RPA 101 za doporučenou cenu 59 Kč (rozměry 135 x 18 x 355 mm).

Obě pomůcky poslouží výborně jak k uskladnění kabelů, tak i jejich přenášení.

Dostupné za cenu od 49 Kč.