Nová lahev SodaStream JET Black je vhodná i do myčky

SodaStream uvádí na trh nový typ lahve JET 1 l Black, která je vhodná i do myčky na nádobí. Její používání vám ušetří námahu nejen od tahání těžkých balíků vod, ale zároveň usnadní i pravidelné čištění lahve.

Opakovaně použitelná lahev JET Black je vyrobena z Tritanu, což je jediný plastový materiál, který svými vlastnostmi připomíná sklo a zároveň si zachovává výhody plastu. Neobsahuje BPA či jiné škodlivé látky, je UV rezistentní, díky čemuž zajišťuje delší trvanlivost nápojů, nepojímá žádné pachy a nemění barvu. A k tomu je pružný a vysoce odolný proti nárazům a poškrábání, takže ho lze mýt opakovaně v myčce na nádobí při teplotě do 70 °C.

Lahev má objem 1 l a je vhodná pro perlivou i neperlivou vodu. Je kompatibilní se všemi výrobníky SodaStream, které využívají plastové lahve a hodí se samozřejmě i na sportovní aktivity. Svými praktickými vlastnostmi a jednoduchým nadčasovým designem, který kombinuje čirý plast s černým víčkem a dnem.

Oslavte Mezinárodní den Země (jenž se po celém světě slaví 22. dubna) tím, že začnete používat lahve SodaStream, alternativy k nevzhledným jednorázovým plastovým lahvím, které v obrovském měřítku pohlcují naši planetu.