Právě se nacházíte:

Nová kolekce Sink Side

Designová značka doplňků do domácnosti Brabantia představuje novou kolekci s názvem Sink Side. Ta usnadňuje práci v kuchyni, a díky devíti novým pomocníkům bude nejen mytí nádobí, ale i úklid linky mnohem zábavnější a jednoduší.  

Co konkrétně sada nabízí? Především je to praktický malý koš na linku na drobný odpad, dále kartáče na nádobí s držákem, utěrky z mikrovlákna, houbičky z mikrovlákna, odkapávače z nerezu, silikonu i mikrovlákna a organizér ke dřezu. Vaše linka tak dostane nový řád i organizovanost, díky které bude příprava pokrmů i následný úklid mnohem snadnější. 

Mytí nádobí
Mytí nádobí často nepatří mezi oblíbené činnosti v domácnosti, ale s novou kolekcí se to může změnit. Ať už většinu nepříjemné práce zastane myčka a jen domýváte drobnosti, nebo umýváte nádobí ručně, sada Sink Side pomůže zvládnout obojí. Jistě oceníte nový kartáč se škrabkou na usazené nečistoty a s držákem (229 Kč), který snadno připevníte nad linku nebo přímo do dřezu. Na umyté nádobí pak poslouží důmyslné odkapávače v různých velikostech i materiálech provedení jako je nerez (od 999 Kč), silikon (515 Kč) či mikrovlákno (145 Kč). Nádobí pak můžete utřít některou ze speciálních utěrek z mikrovlákna (59 Kč).

Úklid linky
S drobným nepořádkem při přípravě jídla pomůže malý uzavíratelný koš (515 Kč), který se skvěle hodí na bio odpad. Díky uzavíratelnosti nezapáchá. S neuspořádanými drobnosti kolem dřezu, jako je jar, mýdlo, houbičky, hadry na nádobí apod. si pak poradí organizér ke dřezu (369 Kč). Pro úklid nečistot nejen na lince je k dispozici také speciální houbička z mikrovlákna (115 Kč).

Kolekce Sink Side bude k dostání od dubna 2018. 
Veškeré produkty Brabantia seženete na www.brabantia-shop.cz a v obchodní síti Luis a Kika.