Chodov začal stavět zázemí pro sportovce za 45 milionů

Chodov na Sokolovsku začal stavět zázemí sportovního areálu za 45 milionů korun. Na nové hospodářské zázemí, moderní šatny a místo pro diváky v areálu TJ Spartak město získalo dotaci 38 milionů korun z Regionálního operačního programu (ROP) Severozápad, informoval ČTK mluvčí radnice Martin Polák. 

Celkové náklady dosáhnou přibližně 45 milionů korun včetně DPH. "Sportovci si nové zázemí už zasloužili. To původní je staré a v zátopové oblasti. Čeká ho demolice," řekl místostarosta Chodova Patrik Pizinger (HNHRM). 
    
"Staveniště jsme firmě předali v závěru tohoto týdne. Stavba bude dokončena v květnu roku 2015," upřesnil vedoucí správy majetku města Michal Malář. Výběrové řízení na zakázku vyhrála karlovarská společnost Tima s nejlevnější nabídkou. 
    
Chodovský areál Spartak se rozvíjí postupně několik let a stává se z něj jedno z nejmodernějších sportovních zařízení v regionu. Nabízí mimo jiné novou moderní halu, klasické trávníkové hřiště, menší hřiště s umělým povrchem, beachvolejbalové kurty, mini golf a dráhu pro in-line bruslaře. 
 
zdroj: ČTK