BEZPEČNÉ TOULKY KRAJINOU I MĚSTEM

Na horách je kouzelná zima a lyžuje se o sto šest, ale počasí v nížinách láká k oprášení vašeho oblíbeného „bajku“ a vyjížďkám či proběhnutí krásnou českou krajinou. Brzké stmívání však vybízí k opatrnosti, a hlavně dokonalé bezpečnostní výbavě. Nezapomeňte si s sebou na toulky vzít čelovku a kolo vybavit přední i zadní svítilnou – značka SENCOR se o vaše bezpečí s radostí postará.

Zvonek zvoní, světla svítí

Nová cyklo světla značky SENCOR pohodlně nabijete pomocí micro USB kabelu, který je součástí balení.  Svítilny mají zabudovanou LED žárovku s dosvitem až 20m. Kromě funkce stálého světla, je možno zvolit i výstražné blikání, dohromady je na výběr 6 módů, které se ovládají dvojklikem. Přední cyklosvítilna SENCOR SLL 93 září bílou barvou, zadní SLL 94 červenou.

Doporučená cena jedné svítilny je 249,- Kč

Buďte vidět!

Neexistuje snad krásnější start dne, než si zajít zaběhat a pročistit si hlavu. Stylová čelovka SENCOR SLL 59 vám ukáže správnou cestu i v tmavém zimním ránu. Ideálního úhlu svícení docílíte pomocí nastavitelného popruhu a kloubu. Dva módy intenzity světla vám umožní přepnout na snížený výkon a funkce strobo pomůže v bezpečném běhu po městě i přírodě. Čelovka je odolná i proti vlhku, prachu a baterie 3x AAA vám poskytne mnohahodinové bezpečné sportování. Tak se rozběhněte, s čelovkou SENCOR SLL 59 si užijete svůj volný čas na maximum.

Čelovku SENCOR SLL 59 pořídíte za 199,-